ציוד לאפייה

בין ישן לחדש

כך תתמודדו עם אחת ההתלבטויות המאתגרות ביותר בתהליך בחירת ציוד לאפייה לבית העסק שלכם.

 

בחירת ציוד לאפייה יכולה להיות אחת ההחלטות המאתגרות ביותר בפניה עומדים מי שפותחים עסק בענף המזון או בפני מי שמעוניינים להחליף ציוד ישן בעסק שלהם. ההתלבטות הראשונה תהיה בין רכישה של ציוד חדש או של ציוד משומש. לכאורה, ההחלטה אמורה להיות פשוטה: ציוד לאפייה משומש עשוי להיות זול במאות שקלים. אך בפועל יש סיבות מעטות בהן ניתן ליהנות מרווחים לטווח ארוך, כשבוחרים לרכוש ציוד שמישהו אחר כנראה נהנה מהשנים הטובות ביותר שלו. 

 

הבחירה בציוד לאפייה חדש תוביל לצורך נמוך בתחזוקה. בדומה לכל מכונה מורכבת, ככל שמפעילים ציוד לאפייה, כך סביר להניח שהוא יזדקק לתחזוקה, ככל שחלקים יתבלו. ברכישת ציוד משומש, יש סיכוי טוב שהצורך בתחזוקה ובתיקונים יהיה תכוף מזה הדרוש אם בוחרים לרכוש ציוד חדש. הצורך בתיקונים ותחזוקה עלול לעלות מאות שקלים לכל מקרה בו מתרחשת תקלה. בנוסף, יתכן שחלקי חילוף לציוד ישן לא יהיו זמינים באותה מידה ולכן יעלו יותר. כך נדרשים לשלם בתוך זמן קצר מחיר גבוה מזה שחושב במהלך רכישת הציוד המשומש. 

 

הבחירה בציוד לאפייה שאינו משומש מבטיחה אחריות לתקופה ארוכה יותר. בהתחשב בבעיות הפוטנציאליות האמורות עם ציוד משומש, קל לראות מדוע אחריות תועיל. באופן דומה, קל לראות מדוע לא תתאפשר אחריות לתקופה ארוכה במקרה של רכישת ציוד משומש. אם מקבלים אחריות כלשהי, סביר להניח שתהיה לזמן מוגבל. עם ציוד מסעדה חדש, סביר להניח שמקבלים אחריות יצרן לתקופה של שנה עד שלוש שנים. האחריות מגנה על ציוד האפייה מפני כשלים פוטנציאליים. מדובר על מידת שקט נפשי לא מבוטלת שיכולה להבטיח חיסכון עצום במקרה בו יתעוררו בעיות.

דוד: 053-6112956

קובי: 053-9425952

קונדיטוריות

קונדיטוריות

מאפיות

מאפיות

פיצריות

פיצריות

מבצעים

מבצעים

קונדיטוריות, מאפיות ומפעלים חדש ויד שניה עם וותק של 25 שנים​