ציוד לקונדיטוריה

יד ראשונה או יד שניה

טכנולוגיה חדישה, חלקים יעילים, אחריות לתקופה ארוכה הם רק חלק מהיתרונות מהם נהנים מי שבוחרים לרכוש ציוד לקונדיטוריה שאינו מיד שניה

 

כשמגיעים לקנות ציוד לקונדיטוריה, נראה כי בפועל העלות הגבוהה של רכישת ציוד חדש למטבח ביחס לעלות הרכישה של ציוד משומש עשויה לגרור לבחירה באפשרות השניה. למרות שרק בעלי העסק יכולים להחליט איזה ציוד מתאים לצרכים שלהם ולתקציב, עדיין כדאי להמשיך לקרוא על כמה מהסיבות לכך שקנייה של ציוד חדש עשויה להשתלם הרבה יותר. 

 

בחירה ברכישת ציוד לקונדיטוריה שאינו משומש עשויה להבטיח ביצועים טובים יותר. לציוד יש השפעה ישירה על איכות המוצר אותו מציעים ללקוחות. כך, למשל, תנורים שונים יכולים לפתח בעיות בגופי החימום ובמקרה הגרוע גם לתקלות שיגרמו לעצירה של העבודה. משמעות הדבר עלולה לבוא לידי ביטוי במוצר שרוף, באבדן חומרי גלם או בלקוחות לא מרוצים, משום שהקונדיטוריה לא מספקת את המוצרים שהם מבקשים. אך הבחירה בציוד חדש, שרק יצא מקו הייצור, תבטיח שלא יתרחשו תקלות ובעיות מהסוג האמור. במידה ואכן יתרחשו, ניתן להפעיל את האחריות. 

 

ברכישת ציוד לקונדיטוריה מיד שניה, מכינים את המזון בציוד שלא ברור מי עשה בו שימוש. גם אם אנשי הצוות בבית העסק מפעילים את הציוד עם כפפות, העובדה שמישהו הפעיל את אותו ציוד באופן אחר, זהיר פחות ואגרסיבי יותר, עשויה לגרור, שוב, לבעיות. בבתי עסק רבים לא שומרים על נהלי התחזוקה ויתכן שרכישת ציוד מיד שניה, שלא נהנה מהטיפול הראוי, עשויה להשפיע על הפעילות בבית העסק שרכש אותו. יש לציין, כי בכל מקרה, גם ברכישת ציוד חדש וגם ברכישת ציוד מיד שניה, יש להקפיד על נהלי תחזוקה.  

 

דוד: 053-6112956

קובי: 053-9425952

קונדיטוריות

קונדיטוריות

מאפיות

מאפיות

פיצריות

פיצריות

מבצעים

מבצעים

קונדיטוריות, מאפיות ומפעלים חדש ויד שניה עם וותק של 25 שנים​