תנור לפיצריה

חם, מהיר, טעים ובריא

תנור לפיצריה ניתן לאפות במהירות פיצה בטעם משובח, תוך שמירה על ערכי תזונה גבוהים.

פיצה הפכה לאוכל נוחות אהוב ביותר בקרב אנשים בעלי לוח זמנים צפוף ומשפחות עסוקות. אנשים רבים נוהגים לעצור בפיצריה המקומית שבאזור מגוריהם, על מנת לאסוף את הפיצה הפייבוריטית שלהם על בסיס קבוע. גם מי שבוחרים להכין את המאכל האהוב בבית, מסתמכים על פיצות קפואות מוכנות מראש או מכינים אותה בעצמם באמצעות מתכונים שונים, כאלה ואחרים. 

 

לא משנה איזו פיצה בוחרים להכין בבית, לתנור הביתי יש מספר מגבלות בדרך להכנתה. זאת, בעוד שתנור לפיצריה מאפשר להכין אותה במהירות. את תנורי הפיצריות ניתן להפעיל בחום של 350 עד 400 מעלות צלזיוס. את התנור הביתי ניתן להפעיל בחום של עד 250 מעלות צלזיוס בערך. במידת חום זו, נדרשות בין עשרים לשלושים דקות על מנת לחמם את התנור ותוספת של בין שמונה דקות לרבע שעה, על מנת לאפות את הפיצה. 

 

תנור לפיצריה מאפשר, כאמור, הפעלה בחום גבוה יותר, שמצמצמת את זמן אפיית הפיצה. כתוצאה מכך, ניתן לצפות שפיצה שהוכנה בפיצריה תהיה מוכנה בתוך שתיים עד חמש דקות בלבד, בהתחשב בעוביו של הבצק. בנוסף, בהשוואה בין פיצה שנאפתה בתנור לפיצריה ובין פיצה שהוכנה בתנור ביתי, ניכרים ההבדלים בטעם. בחלקו, מקור הטעם המשופר שמתקבל באפייה בתנור לפיצריה בפיזור חום. 

 

בעלי מודעות לבריאות בוחרים להוסיף לפיצות שלהם פירות וירקות טעימים. בתנור פיצריה אפיית ירקות ופירות מתרחשת במהירות רבה ומסייעת לשמור על חומרים מזינים ונוגדי חמצון ספציפיים. תהליך בישול ארוך יותר עלול לגרום לצמצום בנוגדי החמצון ובחומרים המזינים, כך שתירדם ירידה בערך התזונתי של הפיצה. 

 

דוד: 053-6112956

קובי: 053-9425952

קונדיטוריות

קונדיטוריות

מאפיות

מאפיות

פיצריות

פיצריות

מבצעים

מבצעים

קונדיטוריות, מאפיות ומפעלים חדש ויד שניה עם וותק של 25 שנים​